Renee M. Bumb '87 | Robert B. Kugler '78 |
William J. Martini '72 | Joseph H. Rodriguez '58 |
Esther Salas '94 | Freda L. Wolfson '79 |
Kathryn C. Ferguson '83 (Bankruptcy Judge) |
Rosemary Gambardella '79 (Bankruptcy Judge) |
Ann Marie Donio '87 (Magistrate Judge) |
Faustino J. Fernandez-Vina '81 | Jaynee LaVecchia '79 |
Allison E. Accurso '85 | Marianne Espinosa '74 |
Jose L. Fuentes '82 | Greta Gooden Brown '82 |
Michael J. Haas '79 | Richard S. Hoffman '79 |
Susan L. Reisner '78 | Garry S. Rothstadt '83 |
Thomas W. Sumners, Jr. '84 |
Peter F. Bariso, Jr. '79 (Assignment Judge) |
Georgia M. Curio '80 (Assignment Judge) |
Lisa P. Thornton '92 (Assignment Judge) |
Julio L. Mendez '81 (Assignment Judge) |
Melanie S. Appleby '94 | Maritza Berdote Byrne '92 |
Michael J. Blee '88 | Angela Borkowski '84 |
Mary Siobhan Brennan '85 (Tax Court) |
Jean S. Chetney '98 |
Alfonse J. Cifelli '73 | Marilyn C. Clark '75 |
Jeanne T. Covert '85 | J. Randall Corman '85 |
Wendel E. Daniels '83 | Cristen P. D'Arrigo '85 |
Patricia Delbueno Cleary '73 | Estela M. De La Cruz '82 |
Angelo J. Di Camillo '75 (Tax Court) |
Bernard E. Delury, Jr. '86 |
Charles W. Dortch, Jr. '84 | Kenneth S. Domzalski '74 |
Colleen M. Flynn '89 | Christine A. Farrington '77 |
Richard J. Geiger '78 | Michele M. Fox '82 |
Kenneth J. Grispin '73 | Linda Grasso Jones '88 |
John E. Harrington '73 | Philip E. Haines '81 |
Adam E. Jacobs '87 | James Hely '80 |
Bruce J. Kaplan '83 | Bahir Kamil '87 |
Thomas J. LaConte '74 | Christopher R. Kazlau '95 |
Verna G. Leath '79 | Linda L. Lawhun '81 |
Edward J. McBride, Jr. '89 | Janetta D. Marbrey '82 |
Anne McDonnell '75 | Eugene J. McCaffrey, Jr. '82 |
Steven F. Nemeth '82 | Frances A. McGrogan '92 |
Stuart L. Peim '76 | Mirtha Ospina '96 |
Anthony M. Pugliese '84 | Diane Pincus '80 |
Rosemary E. Ramsay '89 | David M. Ragonese '98 |
Alberto Rivas '85 | M. Patricia Richmond '73 |
Lourdes I. Santiago '84 | Nesle A. Rodriguez '90 |
James R. Swift '92 | Kevin M. Shanahan '80 |
Mary F. Thurber '85 | Siobhan A. Teare '84 |
Richard F. Wells '79 | Michael A. Toto '83 |
Angela White Dalton '95 | Mary K. White '80 |
Douglas K. Wolfson '77 | Patricia M. Wild '81 |
Michael P. Wright '89 | Carolyn E. Wright '85 |
John A. Young, Jr. '92 |
Herbert Conaway '96 (General Assembly) |
Nia Gill '75 (Senate) |
Adam Taliaferro '08 |
Annette Quijano '91 |